piątek, 22, czerwiec 2018

Piłki halowej.

 

 

W sobotni poranek w naszej szkole odbył się Mikołajkowy turniej piłki nożnej w pięciu kategoriach wiekowych. Rozgrywki odbywały się na dwóch halach sportowych. Zawodnicy dobrali się w drużyny i utworzyli bardzo ciekawe nazwy np. FC HUSARIA i MOCNE WILKI.
 
W podstawówce miały miejsce różne konkurencje między innymi konkurs o króla celnych strzałów do dmuchanej bramki, w której znajdowały się specjalne otwory i przypisane im ilośći punktów za celny strzał. Natomiast na hali sportowej w gimnazjum odbywały się mecze piłki nożnej. Na zakończenie turnieju dzieci otrzymały pamiątkowe medale i dyplomy oraz prezenty od Świętego Mikołaja. Podsumowując wszystkie rozgrywki wyłoniliśmy zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych. 
 
Trampkarze MIKOŁAJE 
Młodziki FC MARSJANKI 
Orliki FC MAKAPAKA 
Żaki REAL MADRYT 

 

osp 1 strona
 
 
W turnieju łącznie udział wzięlo około 70 dzieci. W każdej kategorii wyłonilismy również najlepszego bramkarza, króla strzelców i MVP turnieju.
 
Mimo zmęczenia i zaciętej rywalizacji wszyscy na koniec byli zadowoleni i z uśmiechem na twarzy opuszczali szkołę. Organizatorom i trenerom dziękujemy za pomoc, a dzieciom i rodzicom za przybycie.
 

UKS Halniaczek

 

Turniej Mikołajkowy

Zdj. K.W.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia