wtorek, 18, maj 2021
Powiadom nas o zdarzeniu.

Jeżeli jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia, lub wiesz coś co warto zamieścić w portalu napisz do nas

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Komentarze   

0 #7 eva 2011-12-31 15:06
Nastrój wprawdzie świąteczny,ale. ..proszę popatrzeć na kominy..no i nasi "kochani nauczyciele"... .uczą o ekologii,ocenia ją naszych milusińskich,a sami...co?.Z ich komina wali w niebo dym,który na pewno nie sprzyja oddychaniu "pełną piersią"...palą pewno śmieci,by na Nowy Rok było czysto....
0 #6 Jan Więckowskia 2011-04-12 08:44
Zgroza, to jak napisała Ewa, to słowo mało adekwatne do tego co mamy w "stolicy" gminy. Zobaczcie okolice Mostu Junackiego, rzekę Sołę, potok Żabniczka i hałdę żwiru zalegająca tam od 5 lat. Zróbcie sobie spacer od mostu na Żabniczce, bulwarem aż do ujścia do Soły, to porażające pięknem widoki potoku Żabniczka i otoczenia mostu Junackiego,i nie zatrzymujcie się Państwo, tylko idźcie dalej a zobaczycie na wysokości restauracji na Sołą ( nazwy nie pamiętam) po prawej, na terenach gminnych hałdę pozostałości z poboru kruszywa z 2002 r. a po lewej prywatny jaz na Sole po remoncie dokonanym w 2002 i 2006 r.- aż strach pomyśleć co bedzie po trzecim remoncie, a to wszystko na szlaku spacerowym, sztandarowej budowli przedwyborczej jaką jest bulwar.Zobaczci e Hamerską, kawał historii W. Górki przemieniony z powodu nieczynnego jazu w gnijący i śmierdzący kanał - teraz jeszcze a co będzie latem - to strach myśleć, a wszystko to w okolicy 200 m od urzędu w centrum turystycznej gminy. Zobaczcie teren okolic posterunku energetycznego. Kiedy to oglądniecie, to wówczas będziecie mogli dopiero powiedzieć Zgroza" a wasze śmieci uznać za ozdobę waszej wsi.
Mówi się, że jeden człowiek niewiele może? - to nieprawda, może zrobić ogrom złego i to w poczuciu kompletnej bezkarności, bo władza gminna jest sparaliżowana.N iebawem szczegółowo opisze sprawę na swoim blogu w raz ze zdjęciami, który przy okazji polecam, bowiem po przerwie wznowiłem jego działalność.prz ypominam http://www.naszagorka.pl/
0 #5 serwo 2011-03-24 11:29
Jak podała dzisiaj PAP zmarł aktor Antoni Jurasz, przez 35 lat związany z Teatrem Zagłębia w Sosnowcu. Zagrał m in. ojca Leszka - głównego bohatera popularnego w latach 70. serialu telewizyjnego "Daleko od szosy".W kwietniu skończyłby 89 lat Na portalu Cięcina.eu ukazał się kiedyś artykuł o nim.
0 #4 Efes 2009-04-25 15:30
Wezwałeś do roboty,to zrobione!Kupa gruzu na zajezdni PKS zlikwidowana."F ranciszek".
0 #3 Mariusz Kąkol-Harnaś 2009-04-07 21:37
Jeżeli są śmieci to nic nie pozostało tylko je sprzątać.Jeżeli są w Cięcinie to może uda się coś z organizować i to po sprzątać.Jeżeli są w Węgierskiej Górce to organizacje pozostawiam mieszkańcom Stolicy a ja osobiście jestem chętny do pomocy.Bo jak dobrze napisał Raptor "śmieć jest śmieciem" Nie ważne gdzie się znajduje.Myśle że takie sprzątanie jest możliwe do zorganizowania tylko liczą się szczere chęci.Pozdrawia m
0 #2 Raptor 2009-04-07 19:49
Szanowna evo.
Jeżeli dobrze zrozumiałem Twój opis lokalizujący śmieci wzdłuż Soły, to wydaje mi się, że to nie śmieci w Cięcinie a w Węgierskiej Górce. Ale śmieć pozostaje śmieciem bez względu na to gdzie leży. Chyba że leży w sortowni odpadów, a wtedy to nie jest śmieć a surowiec wtórny.
0 #1 eva 2009-04-06 23:54
W Cięcinie jest pełno śmieci!!! Proszę tylko przejść spacerkiem
wzdłuż Soły od ulicy Granicznej w kierunku centrum Węgierskiej Górki, ZGROZA !!!! A co w okolicznych lasach ??? ZGROZA !!!

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Kronika Cięciny

 
als logo
 
Przekaż 1% podatku dla Juli Białoń

Radio Cięcina

 
als logo
 
Akcja Renowacja
  


Nasi partnerzy


 
Arkom logo
rysianka_team
Żywiec Zdrój logo
mcd electronics
Przedszkole AKUKU
mcd electronics
 
Pomoc dla Marcina Walusiaka
Pomoc dla Majki Galica

Facebook

 fb

 
 
Pomoc dla Majki Galica
Pomoc dla Michała Gluzy

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia