poniedziałek, 20, sierpień 2018
Inicjatywa założenia portalu dotyczącego naszej miejscowości zrodziła się już jakiś czas  temu. Cięcinie brakuje promocji, miejsca, gdzie można zaczerpnąć informacji na jej temat, czy wymienić poglądy.

Do niedawna próżno było szukać strony internetowej o naszej miejscowości, takiej, która byłaby na bieżąco aktualizowana, na której każdy mógłby znaleźć coś dla siebie - do niedawna, bo dzisiaj rusza portal ciecina.eu, który - mamy nadzieję - spełni oczekiwania wszystkich, którzy go odwiedzą. Możemy obiecać, że zrobimy wszystko, aby każdy z Was - Mieszkańców i Sympatyków Cięciny znalazł tu to, czego się chce o niej dowiedzieć i chętnie tutaj wracał.

Wszelkie uwagi, propozycje, pytania prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Komentarze   

0 #5 Emil 2008-12-18 14:52
Mam wiele wspomnień zwizanych z Waszą miejscowością. Bardzo chętnie czytam wszystkie informacje i oglądam zdjęcia. Jednak byłoby fantastycznie gdyby udało się Państwu podpisać osoby, które są na tych zdjęciach. Ja wiem, że Wy w większości się znacie ale ja rozpoznam osoby bardziej po nazwisku niż po "twarzy z lat 50-tych :-) " Może znalazłbym rodzinę mojego kolegi, którego odwiedzałem kiedyś w Cięcinie. Miłoby mi było zobaczyć ich choćby na zdjęciach z młodości. A tak w ogóle to przydały by się też fotki mieszkańców z dziś :-) Pozdrawiam i zazdroszczę, że mieszkacie w tak pięknym miejscu .
0 #4 Koloo 2008-07-23 20:26
fajnie ze takie cos jest .. czekam na tema o piratach lesnych na motorach.ciekaw e co na to ludzie. czy to tylko wyjatki maja problem? Czy raczej wszysy. pozdro.......
0 #3 ktos 2008-07-08 12:08
wiatam chce abyscie zajeli sie droga prowadzaca do zywiec zdroj od przejazdu kolejowego ! Jest okres wakacji a nasi mistrzowie prostej urzadzaja sobie nie jednokrotnie wyscigi bylem swiadkiem takich popisow! Brak chodnika to inna sprawa proponuje zorganizowania akcji zbierajacej podpisy o progi zwalniajace zanim stanie sie cos zlego !!!!!!!
0 #2 redakcja ciecina.eu 2008-07-06 21:39
Witamy!
Portal jest skoncentrowany na Cięcinie i tak pozostanie. Z portalem gminnym współpracujemy od samego początku (jak na razie jest to współpraca bardzo udana). Mamy zamówiony newsletter z imprezami (wiadomo - fajnie gdy mieszkańcy Cięciny mogą tutaj znaleźć to, co aktualnie się dzieje w gminie i jest w niej organizowane). Staramy się również promować na portalu te wydarzenia, na których promowaniu zależy Ośrodkowi Promocji. Reszta projektów, artykułów czy pomysłów wypływa z inicjatywy redakcji, czytelników i są koncentrowane wokół naszej miejscowości. Jednak bardzo nam miło, gdy ciecine.eu jest odwiedzana przez osoby nie mieszkające w niej.
Pozdrawiamy
0 #1 jarek 2008-07-06 13:31
proponuje aby ta strona została portalem gminy Węgierska Górka bo i tak sa tu aktualnosci z portalu gminy...oczywis cie nie wszystkie...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia