- Szczegóły
- Opublikowano: 21 maj 2026
Noc Muzeum w Schronie Bojowym Wędrowiec.
Ośrodek Promocji Gminy Węgierska Górka oraz Muzeum Czynu Zbrojnego Żywiecczyzny przygotowali wieczór pełen historii, atrakcji i niezwykłej atmosfery. Serdecznie zapraszamy na wyjątkową Noc Muzeum w Schronie Bojowym Wędrowiec, która odbędzie się 23 maja 2026 roku w godzinach 18:00–21:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
W programie przewidziano zwiedzanie schronu z przewodnikiem, koncert zespołu „Trzecia Tamka” o godzinie 20:00 oraz poczęstunek w postaci tradycyjnej żołnierskiej grochówki. Na miejscu będzie możliwość skorzystania ze strzelnicy ASG w godzinach 18:00–19:00 (atrakcja dodatkowo płatna).
To doskonała okazja, aby odkryć historię regionu, spędzić czas z rodziną i poczuć wyjątkowy klimat nocnego zwiedzania. Do zobaczenia w Wędrowcu!
DODATKOWO ZWIEDZANIE SCHRONU BOJOWEGO WALIGÓRA - GODZ. 18:00-21:00

źrodło: OPG














Czytaj więcej...